Par mums


Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Dimantiņi”

Mēs izglītojamies pēc licencētas pirmsskolas izglītības programmas Nr.01011111, licences Nr. V-7104. Mūsu Privātās pirmsskolas izglītības iestādes „Dimantiņi” reģistrācijas Nr.3801803010

Zelta sietiņš,

Sudraba stīgas,

Dimanta sēkliņas

Sijājams.

Vasaras rītu

Laimiņa staigā.

Pār lauku sijā

Dimanta rasu.

Kurš cauri skatās

Sietiņa acīm,

Redz visu pasauli

Dimantos mirdzam

( No krājuma „Zelta sietiņš”, Rainis)

Pats sākums jau bija 2011.gadā, kad atnāca šī doma par privāto pirmsskolas izglītības iestādi. Laiks skrēja vēja spārniem, talkā nāca daudzi rūķi, kas palīdzēja īstenot domu. Esam atraduši savas mājas Rīgas skaistajā koka arhitektūras pērles apkaimē – Āgenskalnā, Mazā Nometņu ielā 47.

Pie mums ir jaunas, izremontētas, skaistas telpas ar platību 170 m2. Siltos saules starus varam baudīt turpat mūsu rotaļu laukumiņā. Mēs šūpojamies, slidināmies pa kalniņu un būvējam savas dimantiņu pilis smilšukastē.

Mūsu Dimantiņu telpās ir arī atsevišķa zāle mūzikas nodarbībām, sporta nodarbībām un pasākumu rīkošanai. Projekts ir izstrādāts atbilstoši MK noteikumiem Nr. 890.

Mācības un audzināšana notiek atbilstoši bērnu vecumam. Mācāmies caur rotaļnodarbībām, kurās bērns gūst un pilnveido savu pieredzi, apgūst dažādas zināšanas, prasmes, veido attieksmi, patstāvīgi darbojas un izzina sevi, dabu un sabiedrību.

Ļoti svarīgs posms bērna attīstībā un personības veidošanā ir vecums līdz 3 gadiem, kurā ieliktie pamati kalpos visai dzīvei. Bērnam ir jāļauj pašam darboties un izmēģināt kā darbojas lietas. Mēs pieaugušie – parādam virzienu. Ne vienmēr ir vajadzīgas otas un citi materiāli, lai radītu skaistus darbiņus. Pietiek ar mazajiem pirkstiņiem.

Mūzika mūs padara priecīgākus. Mēs iemācīsimies dziedāt un paši radīt mūziku ar pašgatavotiem mūzikas instrumentiem. Talkā nāk mūzikas skolotāja Inga. Iesim vēl raitā deju solī.

Neiztiksim bez mums svarīgiem svētkiem – saulgriežu svētkiem, Māmiņdienu, Lieldienām un citiem mums svarīgiem notikumiem un pasākumiem.

image
image